من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

دیروز مراسم تجلیل از آقای حاجی بابایی نماینده پیشین همدان در مجلس و وزیر فعلی آموزش و پرورش بود که تقریبا به غیر از آقای مرادی(استاندار)-که به علت ناراحتی قلبی هنوز بستری ست- بقیه حضور داشتند. آقای باهنر(نایب رییس مجلس) نیز آمده بود و طی سخنرانی ای که داشت، از آقای حاجی بابایی به خاطر حضور موثرش در مجلس تشکر کرد و در پایان گفت که ان شاءالله ایشان را کمک کنیم برای حضور در مقام بالاتر.

ضمن اینکه اعلام شد طی حکمی، آقای حاجی بابایی به عنوان وزیر معین در همدان  نیز تعیین شده ست. از آنجا که ایشان نماینده همدان بوده و با انتصاب وی به عنوان وزیر، فعلا از تعداد نمایندگان همدان کم می شود و انتخابات میان دوره ای هم به این زودی برگزار نمی گردد- دست کم تا سال آینده و همزمان با انتخابات دوره چهارم شوراها-  به عنوان وزیر معین در همدان تعیین شده تا همچنان پیگیر برنامه ها و مصوبات همدان نیز باشد.

[ جمعه 20 آذر 1388 ] [ 04:24 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569233

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول