من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

از آنجا که شهرداری ها خودگردان هستند و بودجه دولتی ندارند و عمدتا از عوارض وصولی از شهروندان، درآمد کسب می کنند، به همین دلیل طبق بند 26 ماده  55 قانون شهرداری، به شهرداری ها اجازه داده شده است تا هر سال با تدوین قوانینی جهت وصول عوارض و بهای خدمات(مانند:عوارض پروانه، تغییر کاربری، تفکیک و ...) که باید بر اساس بند16 ماده 71 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراها، به تصویب شورای شهر هم برسد نسبت به این امر اقدام نمایند. ضمن آنکه عوارض فوق برای هرسال باید تا 15بهمن سال قبل اعلان عمومی شود. 

این روزها موقع تصویب عوارض است که وقت بسیار زیادی هم می گیرد و اهمیتش به اندازه تصویب بودجه شهرداری ست. 

شهرداری لایحه پیشنهادی اش را داده و در شورا در دست بررسی است. شهروندانی که پیشنهاداتی داشته باشند می توانند اینجا پیام بگذارند یا از طریق ای میل پیشنهادات خود را مطرح کنند.(email: mnajafiragheb@gmail.com)

در ضمن تعرفه عوارض سال 89 در اینجا قابل دسترس و استفاده می باشد. تعرفه ی پیشنهادی سال آینده تغییر چندانی نسبت به تعرفه 89 نداشته و تقریبا افزایشی نیز ندارد.  

 

 

 

 

[ جمعه 10 دی 1389 ] [ 12:02 ق.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569233

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول