من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها
حدود یکماه پیش بود که توسط دوستی از یک کودک آزاری منجر به مرگ دختر بچه 5 ساله ای باخبر شدم. در تماس با دکتر صالح رییس پزشکی قانونی همدان، صحت موضوع متاسفانه مسلم شد و دلیل مرگ کودک را فشار بر ناحیه گردن و خفگی اعلام  نمودند. این دختر کوچولوی 5 ساله توسط مادرش به قتل رسیده بود و مادرش در اظهارات اولیه در آگاهی، دلیل کار را فشارهای عصبی عنوان کرده بود. موضوع بسیار دلخراش بود و هنوز پرونده در مرحله تحقیقات و رسیدگی قرار دارد...

تا امروز که حوالی ظهر توسط یکی از وکلا از یک مورد دیگر کودک آزاری مطلع شدم. همکار وکیلم با تلخی تمام در یک تماس تلفنی خبر داد که پسر بچه دو ساله ای توسط ناپدری اش مورد آزار قرار گرفته و الان در بیمارستان است. موضوع بسیار دردناک بود و بعد از اتمام جلسه شورا، به بیمارستان می روم. 

آرش فقط 2 سال دارد اما بدن نحیفش زیر لگدها و ضربات ناپدری کبود است و دست چپش شکسته. علایم گازگرفتگی بر دست و صورتش وجود دارد و از همه دردناک تر نشانه های تجاوز و آزار جنسی دیده می شود...اینکه آرش مورد آزار وحشیانه ای قرار گرفته است.

مادر آرش، زن جوانی ست که که مدتی ست به عقد موقت مردی درآمده بود و حاصل این عقد موقت، بدن مجروح خود و کودکش است. مادر آرش با بدنی کبود که ناشی از ضرب و شتمی وحشیانه است و با ابرویی شکسته و ضعفی بسیار،کنار کودکش در بیمارستان در انتظار عدالت است. یک مورد از کودک آزاری و همسر آزاری ای که وضعیت وخیمی دارند. 

ناپدری آرش اکنون با کمک همسایه ها دستگیر شده و فعلا در بازداشت است...

آرش با بدنی نحیف...


مصاحبه های قبلی ام درخصوص کودک آزاری:

[ چهارشنبه 2 شهریور 1390 ] [ 12:31 ق.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569233

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول